Other bearing 20NQ3212-JTEKT
Part number : 20NQ3212-JTEKT
JTEKT
Description
The Other Bearing, known as 20NQ3212-JTEKT JTEKT, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 12 mm.