Other bearing 15NQ2410D-JTEKT
Part number : 15NQ2410D-JTEKT
JTEKT
Description
The Other Bearing, known as 15NQ2410D-JTEKT JTEKT, has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 24 mm and a thickness of 10 mm.