Needle roller bearing TAFI8011025-IKO
Part number : TAFI8011025-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as TAFI8011025-IKO IKO, has an inner diameter of 80 mm, an outer diameter of 110 mm and a thickness of 25 mm.