Needle roller bearing TAF8510525-IKO
Part number : TAF8510525-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as TAF8510525-IKO IKO, has an inner diameter of 85 mm, an outer diameter of 105 mm and a thickness of 25 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Needle roller bearing - NA4914-UU-IKO IKO
NEEDLE ROLLER BEARING NA4914-UU-IKO
  • INSIDE DIAMETER
    85  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    105  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • WEIGHT
    730  G
Description