Needle roller bearing TAF10512536-IKO
Part number : TAF10512536-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as TAF10512536-IKO IKO, has an inner diameter of 105 mm, an outer diameter of 125 mm and a thickness of 36 mm.
  1 parts in stock (3 days ago )
logo_delivery Last departure in
  • INSIDE DIAMETER
    105  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    125  MM
  • THICKNESS
    36  MM
  • WEIGHT
    811  G
Description