Needle roller bearing RPNA-20-35-INA
Part number : RPNA-20-35-INA
INA
Description
The Needle Roller Bearing, known as RPNA-20-35-INA INA, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 16 mm.