Needle roller bearing NX17-Z-XL-INA
Part number : NX17-Z-XL-INA
INA
Description
The Needle Roller Bearing, known as NX17-Z-XL-INA INA, has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 26 mm and a thickness of 28 mm.