Needle roller bearing NX10-Z-XL-INA
Part number : NX10-Z-XL-INA
INA
Description
The Needle Roller Bearing, known as NX10-Z-XL-INA INA, has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 19 mm and a thickness of 18 mm.