Needle roller bearing NKXR15-Z-XL-INA
Part number : NKXR15-Z-XL-INA
INA
Description
The Needle Roller Bearing, known as NKXR15-Z-XL-INA INA, has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 24 mm and a thickness of 23 mm.