Needle roller bearing NKS-22-NTN
Part number : NKS-22-NTN
NTN
Description
The Needle Roller Bearing, known as NKS-22-NTN NTN, has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 20 mm.