Needle roller bearing NKI60-25-SKF
Part number : NKI6025-SKF
SKF
Description
The Needle Roller Bearing, known as NKI60-25-SKF SKF, has an inner diameter of 60 mm, an outer diameter of 82 mm and a thickness of 25 mm.