Needle roller bearing NKI45-25-ZEN
Part number : NKI45-25-ZEN
ZEN
Description
The Needle Roller Bearing, known as NKI45-25-ZEN ZEN, has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 25 mm.