Needle roller bearing NKI25-20-ZEN
Part number : NKI25-20-ZEN
ZEN
Description
The Needle Roller Bearing, known as NKI25-20-ZEN ZEN, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 38 mm and a thickness of 20 mm.