Needle roller bearing NKI22-16-ZEN
Part number : NKI22-16-ZEN
ZEN
Description
The Needle Roller Bearing, known as NKI22-16-ZEN ZEN, has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 34 mm and a thickness of 16 mm.