Needle roller bearing NKI20-16-ZEN
Part number : NKI20-16-ZEN
ZEN
Description
The Needle Roller Bearing, known as NKI20-16-ZEN ZEN, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 16 mm.