Needle roller bearing NK42-20-ZEN
Part number : NK42-20-ZEN
ZEN
Description
The Needle Roller Bearing, known as NK42-20-ZEN ZEN, has an inner diameter of 42 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 20 mm.