Needle roller bearing NK17-16-ZEN
Part number : NK17-16-ZEN
ZEN
Description
The Needle Roller Bearing, known as NK17-16-ZEN ZEN, has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 25 mm and a thickness of 16 mm.