Needle roller bearing NK12-16-ZEN
Part number : NK12-16-ZEN
ZEN
Description
The Needle Roller Bearing, known as NK12-16-ZEN ZEN, has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 19 mm and a thickness of 16 mm.