Needle roller bearing NAXK35Z-JTEKT
Part number : NAXK35Z-JTEKT
JTEKT
Description
The Needle Roller Bearing, known as NAXK35Z-JTEKT JTEKT, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 30 mm.