Needle roller bearing NAST50-ZZUUR-IKO
Part number : NAST50-ZZUUR-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NAST50-ZZUUR-IKO IKO, has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 90 mm and a thickness of 26 mm.
  2 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6309-ZZ-SKF SKF
Dust-tight
DEEP GROOVE BALL BEARING 6309-ZZ-SKF
  • THICKNESS
    26  MM
  • WEIGHT
    826  G
Description