Needle roller bearing NAST50-ZZUU-IKO
Part number : NAST50-ZZUU-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NAST50-ZZUU-IKO IKO, has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 90 mm and a thickness of 26 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
  • THICKNESS
    26  MM
  • WEIGHT
    821  G
Description