Needle roller bearing NAST50-ZZR-IKO
Part number : NAST50-ZZR-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NAST50-ZZR-IKO IKO, has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 90 mm and a thickness of 26 mm.
  1 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Self aligning ball bearing - 2210-2RS-TVH-FAG FAG
Waterproof
SELF ALIGNING BALL BEARING 2210-2RS-TVH-FAG
NILOS seal - LSTO-50X90-NILOS NILOS
NILOS SEAL LSTO-50X90-NILOS
  • THICKNESS
    26  MM
  • WEIGHT
    830  G
Description