Needle roller bearing NAST50-IKO
Part number : NAST50-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NAST50-IKO IKO, has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 90 mm and a thickness of 19.8 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    50  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    90  MM
  • THICKNESS
    19.8  MM
  • WEIGHT
    644  G
  • PACKAGING
    1
Description