Needle roller bearing NAST45-ZZR-IKO
Part number : NAST45-ZZR-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NAST45-ZZR-IKO IKO, has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 85 mm and a thickness of 26 mm.
  1 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Grease - LGMT2-35G-SKF SKF
GREASE LGMT2-35G-SKF
Yoke type track roller - STO40 GEN
YOKE TYPE TRACK ROLLER STO40
  • INSIDE DIAMETER
    45  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    85  MM
  • THICKNESS
    26  MM
  • WEIGHT
    775  G
Description