Needle roller bearing NAST45-IKO
Part number : NAST45-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NAST45-IKO IKO, has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 85 mm and a thickness of 20 mm.
  1 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - DC-55X80X10-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL DC-55X80X10-NBR
  • INSIDE DIAMETER
    45  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    85  MM
  • THICKNESS
    20  MM
  • WEIGHT
    598  G
Description