Needle roller bearing NAST35-ZZUU-IKO
Part number : NAST35-ZZUU-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NAST35-ZZUU-IKO IKO, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 25 mm.
  16 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-42X65X12-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-42X65X12-NBR
Tapered roller bearing - 30214-JR-JTEKT JTEKT
TAPERED ROLLER BEARING 30214-JR-JTEKT
  • THICKNESS
    25  MM
  • WEIGHT
    558  G
Description