Needle roller bearing NAST35-ZZ-IKO
Part number : NAST35-ZZ-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NAST35-ZZ-IKO IKO, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 25 mm.
  1 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
V-Belt Wrapped - B35.50 GEN
V-BELT WRAPPED B35.50
  • THICKNESS
    25  MM
  • WEIGHT
    562  G
Description