Needle roller bearing NAST35-R-IKO
Part number : NAST35-R-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NAST35-R-IKO IKO, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 19.8 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
  • THICKNESS
    19.8  MM
  • WEIGHT
    451  G
Description