Needle roller bearing NAST35-IKO
Part number : NAST35-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NAST35-IKO IKO, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 19.8 mm.
  1 parts in stock (3 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    35  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    72  MM
  • THICKNESS
    19.8  MM
  • WEIGHT
    452  G
Description