Needle roller bearing NAST30-R-IKO
Part number : NAST30-R-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NAST30-R-IKO IKO, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 19.8 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    62  MM
  • THICKNESS
    19.8  MM
  • WEIGHT
    328  G
  • PACKAGING
    1
Description