Needle roller bearing NAST20-R-IKO
Part number : NAST20-R-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NAST20-R-IKO IKO, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 47 mm and a thickness of 15.8 mm.
  9 parts in stock (3 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rotary shaft seal - OAS-32X52X7-NBR GEN
ROTARY SHAFT SEAL OAS-32X52X7-NBR
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    47  MM
  • WEIGHT
    157  G
Description