Needle roller bearing NAST15-IKO
Part number : NAST15-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NAST15-IKO IKO, has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 11.8 mm.
  9 parts in stock (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Thrust washer - GS1528-IKO IKO
THRUST WASHER GS1528-IKO
  • INSIDE DIAMETER
    15  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    35  MM
  • THICKNESS
    11.8  MM
  • WEIGHT
    62  G
Description