Needle roller bearing NAST10-ZZUUR-IKO
Part number : NAST10-ZZUUR-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NAST10-ZZUUR-IKO IKO, has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 16 mm.
  2 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    30  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • WEIGHT
    45  G
Description