Needle roller bearing NAST10-ZZUU-IKO
Part number : NAST10-ZZUU-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NAST10-ZZUU-IKO IKO, has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 16 mm.
  2 parts in stock (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Linear ball bearing - LME12UUAJ GEN
LINEAR BALL BEARING LME12UUAJ
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    30  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • WEIGHT
    70  G
Description