Needle roller bearing NAST10-ZZR-IKO
Part number : NAST10-ZZR-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NAST10-ZZR-IKO IKO, has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 16 mm.
  10 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    30  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • WEIGHT
    69  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description