Needle roller bearing NART45-VR-IKO
Part number : NART45-VR-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NART45-VR-IKO IKO, has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 85 mm and a thickness of 32 mm.
  2 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    45  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    85  MM
  • WEIGHT
    956  G
Description