Needle roller bearing NART40-VR-IKO
Part number : NART40-VR-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NART40-VR-IKO IKO, has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 80 mm and a thickness of 32 mm.
  1 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
  • INSIDE DIAMETER
    40  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    80  MM
  • WEIGHT
    876  G
Description