Needle roller bearing NART40-UUR-IKO
Part number : NART40-UUR-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NART40-UUR-IKO IKO, has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 80 mm and a thickness of 32 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    40  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    80  MM
  • WEIGHT
    844  G
Description