Needle roller bearing NART35-VR-IKO
Part number : NART35-VR-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NART35-VR-IKO IKO, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 29 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    35  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    72  MM
  • WEIGHT
    664  G
Description