Needle roller bearing NART35-R-IKO
Part number : NART35-R-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NART35-R-IKO IKO, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 29 mm.
  1 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
  • INSIDE DIAMETER
    35  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    72  MM
  • WEIGHT
    644  G
Description