Needle roller bearing NART30-VR-IKO
Part number : NART30-VR-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NART30-VR-IKO IKO, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 29 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    62  MM
  • WEIGHT
    492  G
Description