Needle roller bearing NART15-R-IKO
Part number : NART15-R-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NART15-R-IKO IKO, has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 35 mm and a thickness of 19 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    15  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    35  MM
  • THICKNESS
    19  MM
  • WEIGHT
    106  G
Description