Needle roller bearing NART10-UUR-IKO
Part number : NART10-UUR-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NART10-UUR-IKO IKO, has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 15 mm.
  5 parts in stock (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    30  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • WEIGHT
    61  G
Description