Needle roller bearing NART10-R-IKO
Part number : NART10-R-IKO
IKO
Description
The Needle Roller Bearing, known as NART10-R-IKO IKO, has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 15 mm.
  1 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Needle roller bearing - TAFI152716-IKO IKO
NEEDLE ROLLER BEARING TAFI152716-IKO
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    30  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • WEIGHT
    63  G
  • PACKAGING
    1
Description