Needle roller bearing 8E-NK15X25X12-3-NTN
Part number : 8E-NK15X25X12-3-NTN
NTN
Description
The Needle Roller Bearing, known as 8E-NK15X25X12-3-NTN NTN, has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 25 mm and a thickness of 12 mm.