Needle roller bearing 25BTM3119A-JTEKT
Part number : 25BTM3119A-JTEKT
JTEKT
Description
The Needle Roller Bearing, known as 25BTM3119A-JTEKT JTEKT, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 31 mm and a thickness of 19 mm.