Needle roller bearing 20BM2616-JTEKT
Part number : 20BM2616-JTEKT
JTEKT
Description
The Needle Roller Bearing, known as 20BM2616-JTEKT JTEKT, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 26 mm and a thickness of 16 mm.