Needle roller bearing 15BM2112-JTEKT
Part number : 15BM2112-JTEKT
JTEKT
Description
The Needle Roller Bearing, known as 15BM2112-JTEKT JTEKT, has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 21 mm and a thickness of 12 mm.