Drawn cup needle roller bearing HKS17X25X18-NTN
Part number : HKS17X25X18-NTN
NTN
Description
The Drawn Cup Needle Roller Bearing, known as HKS17X25X18-NTN NTN, has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 25 mm and a thickness of 18 mm.