Drawn cup needle roller bearing 18BM2416-KOYO
Part number : 18BM2416-JTEKT
JTEKT
Description
The Drawn Cup Needle Roller Bearing, known as 18BM2416-KOYO JTEKT, has an inner diameter of 18 mm, an outer diameter of 24 mm and a thickness of 16 mm.